Kabin Isıtıcı Sistemleri

Motordan bağımsız ısıtma sistemleri (motoru kulllanmadan) tüm kara ve deniz taşıtları için mümkündür. Yolcu kabinine montaj edilebileceğine ve tehlikeli madde taşıyan araçlarda kullanılabileceğine dair onaylıdır.
Dışarıda dondurucu bir soğuk… Problem değil. Komşunuz arabasının camının buzunu kazımaktan canı çıkmış. Sizin için artık bu geçmişte kaldı. Motordan bağımsız ısıtma sistemi ile artık arabanızda soğuğun zahmetini değil, sıcağın konforunu yaşayacaksınız. Aracınızın motorunu soğuk çalıştırmak da artık tarihe karıştı.
Artık otomobilinizde battaniye ihtiyacınız da olmayacak. Camlarınızda buz kazıma derdi de yok, camlarınız ve görüşünüz açık. Kısacası; Motordan bağımsız ısıtıcı size beklediğiniz konforu vaat ediyor. Elbette ki emniyetinizi de göz ardı etmeden.
Her türlü araca kolayca monte edilebilir.
Otomobiller, Arazi araçları, Kamyon ve Tırlar, Otobüs ve Minibüsler, Karavanlar, Tekne ve Yatlar, İş makinaları, Ambulanslar ve Askeri Araçların taleplerine cevap verebilmektedir.Motordan bağımsız ısıtma ve soğutma sistemlerinde lider markalar olan Eberspächer ve Webasto marka ürünlerin tüm yedek parça ve aksesuarları şirketimizce temin edilebilmektedir.